Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Lubsku

Marzec `22 w Klubie Senior +

Wiosna, która dopiero co przyszła do nas, optymistycznie nastraja, sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań, a dłuższe i cieplejsze dni są najlepszą receptą na zniechęcenie i brak energii.

To właśnie początki wiosny często zachęcają nas do podejmowania zmian, nie tylko tych związanych z postanowieniami, realizacją marzeń, lecz również tych dotyczących naszego otoczenia, mianowicie czujemy potrzebę wprowadzania zmian w mieszkaniach, a także wokół.

Taką potrzebę poczuli również seniorzy z Klubu Senior + w Lubsku, którzy zadbali o porządek wewnątrz Klubu i przed Klubem. Zadbano o trawnik znajdujący się w pobliżu oraz rozpoczęto prace w ogródku klubowym.

Czas przedświąteczny rozpoczyna radosny proces tworzenia ozdób wielkanocnych. Uczestnicy zdążyli już m.in.: pomalować jajka styropianowe-pisanki.

Zajęcia prowadzone przez naszą Panią psycholog, a także quizy zapewniają dbałość o sferę intelektualną, natomiast w trakcie, jak zwykle ciekawych zajęć manualnych z Panem Krzysztofem, klubowicze szklili wcześniej ulepione domki,a także uformowali z gliny kury, będące elementami dekoracyjnymi zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Dzień Kobiet został obchodzony zgodnie z tradycją. Serdecznie pozdrawiamy uczestników WTZ w Lubsku, którzy przybyli do klubu z kwiatkami dla Pań oraz z kolorowymi słodkościami smiley

Wiosna sprawia, że wielu swoją energię pożytkuje na zajęciach sportowych, w zamian otrzymując dodatkową energię i radość. Seniorzy jeszcze parę dni przed kalendarzową wiosną czerpali energię z gry na lubskiej kręgielni.

Także energicznie, wiosennie, słonecznie, przed-świątecznie pozdrawiamy!