Aura pogodowa w listopadzie dopisała. Ale nie tylko aura, bo w Klubie Senior + w Lubsku równieżdopisały humory i aktywnośćw tworzeniu. Seniorzy w ramach warsztatów ceramicznych lepili z gliny kule, na których wycinali gwiazdki, co wymagało duże precyzji. Do tak pracochłonnej ozdoby, można będzie włożyćświeczkę, która pięknie przystroi wybrane pomieszczenie na Święta Bożego Narodzenia.

Dla Pana Krzysia i uczestników należą się duże brawa.

Na zajęciach z animatorką Edytą uczestnicy wykonali również ozdoby świąteczne. Są to ładne wianki,świeczniki na świeczki oraz lampiony.

Druga połowa listopada to taki intensywny czas przygotowań do wystroju klubu oraz do zbliżającego się Jarmarku Bożonarodzeniowego. Serdecznie zapraszamy 15 grudnia na plac Jana Pawła II w Lubsku,gdzie również będziemy.

     Bardzo sympatyczne sąte chwile spędzone z Panią Marią-psycholog, która zawsze udzieli fachowej porady i służy wsparciem :)

     Miesiąc listopad w klubie to też czas bogaty w towarzyskie spotkania. Obchodzone Andrzejki były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim obchodzone były w miłym sąsiedzkim towarzystwie.

Przybyła „czarownica” z wróżbami, ale były to dobre wróżby :)

     Mówi się, że:” śpiewać każdy może..”I w sumie to bardzo dobrze. Muzyka daje tyle radości. Bardzo dziękujemy Uniwersytetowi Trzeciego Wieku za zaproszenie na wspólne śpiewanie, było wesoło, a przede wszystkim było wspólnie :) Nim się obejrzeliśmy nastał grudzień. Czas intensywnych przygotowań do Świąt, ale przede wszystkim czas oczekiwania na Zbawiciela oraz czas wielu wzruszeń i przebaczania. Życzymy spokoju, zdrowia, ciepła i miłości !!!!!