Szanowni Państwo, 

25 listopada nasza fundacja SEXED.PL uruchomiła antyprzemocową LINIĘ POMOCY SEXED.PL dla osób uwikłanych w przemoc w intymnej relacji.

Pod numerem telefonu 720 720 020 osoby uwikłane w przemoc mogą otrzymać specjalistyczną pomoc i wsparcie psychologiczne. 
Nasze działania kierujemy do osób doznających przemocy, stosujących przemoc oraz świadków przemocy. A przez najbliższy miesiąc – oferujemy również wsparcie psychologiczne dla osób w kryzysie związanym z agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy. 
Od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20 pod numerem 720 720 020 oraz na czacie na www.sexed.pl dużury pełnią psychologowie_żki z doświadczeniem w interwencji kryzysowej.
Nadzór nad linią pełni psycholożka i seksuolożka Anna Ciucias. Pomocy udziela zespół psychologów_żek: specjalistów_tek z doświadczeniem w przeciwdziałaniu przemocy oraz w interwencji kryzysowej. Wsparcie jest anonimowe i bezpłatne, płaci się jedynie za koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.
Linię pomocy SEXED.PL promujemy poprzez kampanię spotów filmowuch. 
W kampanię zaangażowali się znakomici aktorzy: Tomek Włosok, Jakub Gierszał, Julia Wieniawa, Marta Nieradkiewicz czy Masza Wągrocka. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problem przemocy w związkach oraz zachęcenie ludzi do niesienia pomocy.
Kampanię filmową mogą Państwo obejrzeć pod tutaj:
Będzie nam bardzo miło nawiązać z Państwem kontakt. 
 
Małgorzata Bartkowiak +48 607 291 312