Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Lubsku

Listopad`21 w Klubie Senior +

Dużo miłości, uniesień, ciekawe przygody, podróże w dalekie ciepłe kraje, trudne decyzje dotyczące wyboru partnera spośród wielu ubiegających się o rękę amantów - wielu o tym marzy… smiley

Jeśli wierzyć słowom i wróżbom wróżki, to właśnie takie cudowne rzeczy czekają na seniorów z Klubu Senior plus w Lubsku.

Tak, tak … Właśnie w „Andrzejki” przybyła do uczestników wróżka. Wróżyła nie tylko z kart, gdyż były wszędzie porozrzucane obierki od jabłek  wink, pływały w wodzie szyszki, które to jednoznacznie określiły, czy wybranek będzie na krótko czy na zawsze. I może nikt nie wierzy, ale przyszłość seniorów wróżka zobaczyła również w rozsypanych przez nich szpilkach.

Było naprawdę wesoło i tak na poważnie to warto się bawić, bo podobno „ śmiech to zdrowie”.

Nawiązując do kwestii zdrowia, uczestnicy Klubu lubią ruch i aktywność-udali się nie tylko na kręgielnię, w szczególności „polubili” rowerki stacjonarne.

Jak już wielokrotnie było wspomniane, cenne są rozmowy z panią psycholog oraz zajęcia manualne, podczas których tworzone są różne rzeczy.

W miesiącu listopadzie seniorzy wykonali z Panem Krzysztofem piękne ozdoby z gliny, gdzie niektóre z nich prezentują poniżej zamieszczone zdjęcia. Z animatorką Edytą wykonali ozdoby świąteczne, dekoracje do Klubu, stroiki świąteczne. Przepięknym akcentem świątecznym są wykonane przez klubowiczów bałwanki, jelonki oraz choinka. Zrobienie tego wszystkiego naprawdę wymagało sporo zaangażowania i pracy. Za to wszystko należą się seniorom oraz animatorom brawa.

Oczekiwać pięknych Świąt, Świąt Bożego Narodzenia w tak pięknym otoczeniu jest bardzo przyjemnie. Seniorzy życzą wiele radości przy dekorowaniu swoich domów oraz przygotowaniach do Świąt smiley

Pozdrowienia wink