Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Lubsku

V edycja konkursu pn. "Kochaj - nie krzywdź"

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Lubsku ogłasza V edycję konkursu profilaktycznego pn. "Kochaj - nie krzywdź".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej od II klasy wzwyż oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, tj.:

  •  klasa II - III
  •  klasa IV - V
  •  klasa VI - VIII
  •  klasy ponadpodstawowe.

Praca konkursowa ma na celu zaprojektowanie loga - obrazka stanowiącego tło magnesu wg wzoru określonego w załączniku do Regulaminu.

Szczegóły w regulaminie:

files/Regulamin_konkursu_2023.pdf

Konkurs trwa od 1 kwietnia 2023 r. do 23 czerwca 2023 r. Prace konkursowe należy przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 8 maja 2023 r. do godz. 17:00 do Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie w Lubsku, Aleja Niepodległości 2, 68-300 Lubsko, pokój nr 1.8 (forma papierowa) lub w formacie PDF na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z prawidłowo wypełnionymi załącznikami.

Serdecznie zapraszamy do udziału :o)

Rozstrzygnięcie IV edycji konkursu pn. "Kochaj - nie krzywdź"

W dniu 30.05.2022 r. członkowie Komisji Konkursowej Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Lubsku dokonali oceny prac konkursowych.

files/Protok_Komisji_Konkursowej_-_2022.pdf

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Nagrody zostaną przekazane do szkół, których uczniami są laureaci, w czerwcu 2022 r., natomiast o terminie ich wręczenia będzie decydował dyrektor placówki. 

IV edycja konkursu pn. "Kochaj - nie krzywdź"

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Lubsku zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstwaowych do udziału w konkursie na wykonanie spotu profilaktycznego pod hasłem „Kochaj – nie krzywdź” - IV edycja. Konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r.

Adresatem konkursu są dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Lubsko (w czterech grupach wiekowych - od szkoły podstawowej do ponadpodstawowej). Celem konkursu jest:

  • przeciwdziałanie przemocy w rodzinie,
  • budowanie w świadomości społecznej wizerunku rodziny bez przemocy,
  • pogłębianie świadomości dzieci i młodzieży na temat przyczyn i skutków przemocy w rodzinie,
  • rozpowszechnianie informacji o instytucjach udzielających pomocy w środowisku lokalnym.

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone oraz rozpowszechnione za pomocą mediów społecznościowych i stron internetowych szkół, Gminy Lubsko oraz placówek pomocowych.

Gorąco zachęcamy dzieci i młodzież do zaangażowania się w lokalną kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie przemocy w rodzinie poprzez udział w niniejszym konkursie. 

Szczegóły w Regulaminie: files/REGULAMIN_KONKURSU-2022-znak_wodny.pdf

Rozstrzygnięcie III edycji konkursu ZI

W dniu 16.11.2020 r. członkowie Komisji Konkursowej Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Lubsku dokonali wyboru laureatów tegorocznego konkursu pn. "Kochaj - nie krzywdź". 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.

W związku z panującymi obecnie obostrzeniami nagrody zostaną przekazane do szkół, których uczniami są laureaci, w grudniu tego roku lub styczniu 2021 r., natomiast o terminie ich wręczenia będzie decydował dyrektor placówki. 

files/2020/Protok_z_KK-_konkurs_2020.pdf